Ponuka služieb

 

Vďaka skúsenostiam a vysokokvalitným produktom sa chceme stať Vašim kompetentným a spoľahlivým partnerom. Ak máte otázky prečo rekonštruovať, prečo zatepliť, radi Vám na ne odpovieme a poradíme. Môžete nás kontaktovať tu.

Zateplenie (zateplovanie) či komplexná obnova bytových domov sú naše primárne služby. Ale k tomu aby ste boli čo najviac spokojní zabezpečujeme aj ďalšie potrebné úkony aby Váš bytový, či rodinný dom spĺňal najmodernejšie štandardy moderného bývania.

S témou opráv a rekonštrukcie bytových domov úzko súvisia aj sanácie betónových konštrukcií pre ktoré poskytujeme ucelený sortiment materiálov a technológií.

Naše portfólio produktov obsahujú materiály na zateplenie, ale aj pre povrchovú úpravu stavebných konštrukcií v interiéri a exteriéri. Pozrite si náš online produktový katalóg.

Neoddeliteľnou súčasťou služieb našej spoločnosti je poskytovanie širokého zákazníckeho servisu, ktorý Vám umožní lepšie sa zorientovať v problematike revitalizácie budov, poradí vhodné riešenia pre Váš bytový alebo rodinný dom overené praxou, upozorní na riziká. Radi Vám pomôžeme pri výbere zatepľovacieho systému, realizátora, stavebného dozoru.